Vitajte na stránkach Domova sociálnych služieb Hrabiny v Novej Bani.

Naše aktivity - 2013

December

Predvianočná besiedka Predvianočný čas je väčšinou hektický, uponáhľaný, plný stresov či všetko nakúpime, aby nič nechýbalo, pretože Vianoce sú aj sviatky hojnosti.… (celý článok)

November

Stolnotenisový turnaj pre ľudí s mentálnym postihnutím v Neusiedl am See V piatok 15.11.2013 bol pre naše zariadenie výnimočným, lebo sme sa zúčastnili medzinárodného turnaja… (celý článok)

Október

Práca šľachtí človeka Začali sme sa venovať chovu domácich zvierat. Počty chovaných kôz a oviec sa nám rozrastajú a potrebujú stále viac pastvy. I keď areál… (celý článok)

September

Novobanský jarmok Dňa 27-28.09.2013 sme sa zúčastnili Novobánského jarmoku, na ktorom sme ako aj po minulé roky predávali naše výrobky a prezentovali naše zariadenie-DSS… (celý článok)

August

BENEFIČNÝ FUTBALOVÝ ZÁPAS Posledná prázdninová sobota bola pre našich klientov veľmi zaujímavá, športová, ale ladená priateľskou atmosférou moderátorov televízie JOJ.… (celý článok)

Júl

Prázdniny Duchonka Mať super úžasné prázdniny, po tom túžia mnohé deti, hlavne v sociálne slabších rodinách. Naši klienti z DSS Hrabiny takéto prázdniny zažívali už… (celý článok)

Jún

Posvätenie kaplnky Sedembolestnej Panny Márii v DSS Hrabiny „Aj keď máme svoje zdravotné problémy a mnoho vecí kvôli tomu nemôžeme robiť, necítime sa byť menejcenní,… (celý článok)

Máj

Most úsmevov- Rožňava Náš divadelný súbor „Líščatá“ sa zúčastnil prehliadky 10. ročníka dramatickej tvorby DSS pod názvom MOST ÚSMEVOV v Rožňave. Toto podujatie… (celý článok)

Apríl

Tvorivé dielne - ARTETERAPIA Dňa 15.04.2013-18.04.2013 sa v DSS- Hrabiny uskutočnil týždeň tvorivosti-arteterapia. Cieľom tvorivých dielní bolo zoznámiť klientov s možnosťami… (celý článok)

Marec

Turnaj v stolnom futbale V dňoch 19-20.3.2013 sa uskutočnil v DSS Hrabiny - Turnaj v stolnom futbale, ktorého sa zúčastnili dvadsiati klienti spolu s klientami Denného centra.… (celý článok)

Február

Finančný dar pre DSS Hrabiny od Syngenty Dňa 7. 2. 2013 uskutočnila spoločnosť SYNGENTA konferenciu, ktorá sa konala v PKO v Nitre. Pri tejto príležitosti odovzdala spoločnosť… (celý článok)

Január

Benefičný koncert v Leviciach Keďže je obdobie plesov, o to radostnejšie sme prijali pozvanie na Benefičný koncert „Objatie tónov“ medzi priateľov do Levíc. Názov koncertu… (celý článok)