Vitajte na stránkach Domova sociálnych služieb Hrabiny v Novej Bani.

Naše aktivity - 2012

December 2012

Ďakujeme, že STE boli s NAMI... Tesne pred Vianocami 20. decembra 2012 nás v DSS Hrabiny navštívili mladí speváci so svojimi pedagógmi zo ZUŠ v Novej Bani. Spievali nádherné… (celý článok)

November 2012

Dr. Klaun v našom zariadení s predstavením Cirkus PEPELE V jedno novembrové popoludnie si v telocvični DSS Hrabiny rozložil cirkusové šapitó Dr. Klaun s cirkusom PEPELE.… (celý článok)

Október 2012

Nezabudnuteľný Benefičný koncert „SPOZNAJ A ĽÚB“ Už po tretíkrát Občianske združenie Milan Štefánik s našou spoluprácou pripravilo nezabudnuteľný benefičný koncert.… (celý článok)

September 2012

Nový školský rok v DSS HRABINY sa začal diskotékou Naši klienti sa radi vracajú medzi svojich priateľov do zariadenia, kde mnohí žijú už od detských rokov.Privítali sa… (celý článok)

August 2012

Dobrí ľudia ešte žijú – pobyt Donovaly Naši klienti na tohtoročné prázdniny v auguste budú dlho spomínať. Táborový pobyt klientov z DSS Hrabiny Nová Baňa v najkrajšej… (celý článok)

Júl 2012

Prázdninový pobyt na Duchonke Prežili sme dva krásne prázdninové týždne na Duchonke u pána Jožka N. Prvý týždeň sme si užili slnka a kúpania v bazénoch. Druhý týždeň… (celý článok)

Jún 2012

Medzinárodný deň detí V našom zariadení DSS Hrabiny sa konal Medzinárodný deň detí.Pani vychovávateľky pre nás pripravili veľmi pútavé disciplíny, ako napríklad lovenie… (celý článok)

Máj 2012

Tvorivé dni v našej hrnčiarskej dielni V dňoch od 1. 5. 2012 do 4. 5. 2012 sa v našej hrnčiarskej dielni uskutočnili tvorivé dni. Všetci sme sa na ne už veľmi tešili, pretože… (celý článok)

Apríl 2012

DSS Hrabiny a Svetový deň povedomia o autizme Aj my klienti a zamestnanci DSS Hrabiny sme sa zapojili do Svetového dňa povedomia. O autizme, ktorý každoročne pripadá na… (celý článok)

Marec 2012

Návšteva Dr. KLAUNA Ruka v ruke kráča deň za dňom, a tak ubiehajú bežné pracovné dni a povinnosti.Pre naše deti sa stal jeden deň nie bežným dňom, ale neobyčajným,… (celý článok)