Vitajte na stránkach Domova sociálnych služieb Hrabiny v Novej Bani.

Naše aktivity 2014

December

Ilustračný obrázok
Líščatá Dramatický krúžok Líščatá si pripravil vianočné predstavenie pre klientov našej DSS a týmto sme chceli navodiť aj krásnu vianočnú atmosféru… (celý článok)

November

Návšteva v Detskom domove. Naši priatelia v Detskom domove v Novej Bani nás požiadali, aby sme prišli medzi nich na tvorivé popoludnie a ukázali niečo z našej práce.… (celý článok)

Október

Ilustračný obrázok
40. výročie založenia zariadenia  40. rokov v živote človeka je najlepší produktívny vek, ale 40 rokov DSS je dlhá doba a za tento čas cez bránu ústavu prešlo… (celý článok)

Jún

Ilustračný obrázok
Zlatý sen Účasťou na ŠO Antverpách
/Belgicko/ v rámci celej Európy sa splnilo naše vrúcne prianie zmerať si svoje
sily s najlepšími hráčmi nášho kontinentu… (celý článok)

Máj

Ilustračný obrázok
Tvorivé dielne v Dennom centre. Tradične ako každý rok sa u nás, v Dennom centre, konal týždeň tvorivých dielní. Prebiehal v dňoch od 12.5. do 17.5.2014.Pozvali sme výchovné… (celý článok)

Apríl

Ilustračný obrázok
Stavanie mája Dňa 30.004.2014 sa klienti nášho zariadenia zo všetkých výchovných buniek aktívne zúčastnili na tradičnom stavaní mája. Pri tejto príležitosti sme si… (celý článok)

Marec

Ilustračný obrázok
Stolnotenisový turnaj Utorňajšie poludnie dňa 25. 03. 2014 bolo dejiskom jedného z mnohých turnajov v stolnom tenise, ktoré sa konalo v telocvični DSS Hrabiny. Pri neúčasti… (celý článok)

Február

Ilustračný obrázok
Návšteva súrodencov v Turzovke Dňa 21.02.2014 sme navštívili detský domov sv. Jozefa v Turzovke za účelom stretnutia sestier Štrkáčových. Všetky dievčatá sa na stretnutie… (celý článok)

Január

Ilustračný obrázok
Tancuj vykrúcaj- zábavné popoludnie Kedže je obdobie fašiengové, rozhodli sme sa usporiadať zábavno súťažné popoludnie. Všetci klienti veľmi radi tancujú a pri tanci… (celý článok)