Vitajte na stránkach Domova sociálnych služieb Hrabiny v Novej Bani.

Naše aktivity 2015

December

Ilustračný obrázok
Hrabinský koledníci Klienti z domova sociálnych služieb rozdávali radosť v podobe kolied a krásnych vianočných vinšov všetkým ludom dobrej vôle. Stretnutie s veriacimi… (celý článok)

November

Ilustračný obrázok
Otvorenie miestnosti SNOEZELEN. Dňa 30.11.2015 sme za finančnej podpory Ministerstva práce sociálnych vecí a rodiny SR, Banskobystrického samosprávneho kraja a Občianskeho… (celý článok)

Október

Ilustračný obrázok
 Bez práce nie sú koláče Využili sme teplé a slnečné dni pozdného leta na upratovanie areálu DSS. Vyčistili sme chodník ku kolbisku a ohnisku, okolie ohniska, altánok… (celý článok)

Júl

Ilustračný obrázok
 Duchonka Aj tento rok sme počas veľkých prázdnin boli na týždenný pobyt v rekreačnej oblasti Duchonka. Hneď v prvý deň nášho pobytu prišiel medzi nás DR.KLAUN… (celý článok)

September

Ilustračný obrázok
Futbalový turnaj v Domum – ZSS Krškany Náš futbalový tím sa dňa 29. 09. 2015 zúčastnil futbalového turnaja v zariadení Domum v Krškanoch. Po slávnostnom otvorení turnaja… (celý článok)

August

Ilustračný obrázok
 Šiesty ročník benefičného koncertu ôsmy div – Banská Štiavnica Dňa 23. 08. 2015 sa amfiteáter v Banskej Štiavnici rozozvučal pod taktovkou mnohých kapiel, zumby… (celý článok)

Jún

Ilustračný obrázok
 MDD 1.6.2015 sme tradične ako každý rok organizovali Deň detí. Na tento deň bol pripravený kultúrno-športový program. Popoludnie sme začali s hudbou a spevom… (celý článok)

Máj

Ilustračný obrázok
1.máj Pri príležitosti 1.mája sme stavali s klientmi DSS Hrabiny 30.apríla slávnostne a v rámci každoročných tradícií "Máj". Stavanie Mája je pre našich klientov veľká… (celý článok)

Apríl

Ilustračný obrázok
 Veľkonočný pondelok Ku každoročnému oživeniu našich ľudových tradícií prispeli aj naši šikovný chlapci z DSS.Vystrojený v kroji s korbáčmi a voňavkami sa vybrali… (celý článok)

Marec

Ilustračný obrázok
Veľkonočný turnaj v ping pongu V utorok 31. 03. 2015 si ŠK Hrabiny pripravil športovú akciu v stolnom tenise na ktorej sa zúčastnil: Domum Krškany, SIŠ Levice, SŠ Nová Baňa… (celý článok)

Február

Ilustračný obrázok
Fašiangový karneval Fašiangový čas sa pomaličky končí a tak aj na Hrabinách sme ho ukončili karnevalom a zábavou. Každá vychovávateľka sa snažila vytvoriť svojim… (celý článok)