Vitajte na stránkach Domova sociálnych služieb Hrabiny v Novej Bani.

December

Ilustračný obrázok
Nadišiel Štedrý deň. Nadišiel Štedrý deň, jeden z najkrajších dní v roku na ktorý sa tešili všetci klienti bez rozdielu veku. Je nielen oslavou narodenia Ježiša Krista,… (celý článok)

November

Ilustračný obrázok
Každá firma potrebuje svojho autistu. Každá firma potrebuje svojho autistu bol názov konferencie organizovanej Spoločnosťou na pomoc osobám s autizmom (SPOSA), na ktorej sme… (celý článok)

Október

Ilustračný obrázok
Na krídlach anjelov. Na krídlach anjelov. Tak sa volal benefičný koncert v Žiari nad Hronom, ktorého sme sa zúčastnili 19.10.2016 . Tento benefičný koncert bol určený najmä… (celý článok)

September

Ilustračný obrázok
II. ročník futbalového turnaja o putovný pohár riaditeľa DSS Hrabiny Nová Baňa Dňa 29.9.2016 bol pre naše zariadenie výnimočný. Jeho nevšednosť spočívala v tom, že… (celý článok)

August

Ilustračný obrázok
 Turistický výlet - Háj S klientmi sme sa vybrali na turistický výlet na Háj. Celou cestou z DSS Hrabiny si klienti udržiavali dobrú náladu, nadšenie a celú cestu… (celý článok)

Júl

Ilustračný obrázok
 Európske integračné športové hry v Litve V dňoch 28.06 – 1.7.2016 klienti nášho zariadenia reprezentovali náš Domov sociálnych služieb na Európskych integračných… (celý článok)

Jún

Ilustračný obrázok
 Špeciálna Hrabinská Oplympiáda. ŠHO sa konala v dňoch od 30.5.-2.6.2016. Ako aj predchádzajúce ročníky aj tento priniesol zaujímavé súperenie medzi… (celý článok)

Máj

Ilustračný obrázok
 Výlet do Žarnovice Dňa 15.5.2016 sme boli s našou vychovávateľkou Evkou v Žarnovici. Viezli sme sa taxikom na železničnú stanicu do Novej Bane. Odtiaľ sme… (celý článok)

Apríl

Ilustračný obrázok
 Benefičný koncert „Chyťme sa za ruky“ v Galante Dňa 24. 04. 2016 boli klienti nášho zariadenia spolu s personálom pozvaní na 7. ročník benefičného koncertu… (celý článok)

Marec

Ilustračný obrázok
 Veľkonočný turnaj v stolnom tenise ŠK Hrabiny usporiadalo už v poradí svoj štvrtý turnaj v stolnom tenise, pri príležitosti Veľkonočných sviatkov. Dvadsaťdva… (celý článok)

Február

Ilustračný obrázok
 Výlet na plaváreň. Februárové upršané počasie nám nedoprialo užívať si sneh a zimné športy. Vybrali sme sa teda na plaváreň. V Tlmačoch na Lipníku sme boli… (celý článok)

Január

Ilustračný obrázok
 Objatie tónov 31.1. 2016 sme prijali pozvanie na benefičný koncert pod názvom Objatie tónov, ktoré organizovalo občianske združenie Ostrov a občianske združenie… (celý článok)