Vitajte na stránkach Domova sociálnych služieb Hrabiny v Novej Bani.

December

Ilustračný obrázok
 Dobrí ľudia stále žijú O tom, že dobrí ľudia stále žijú sme sa mohli presvedčiť či už pred vianočnými sviatkami, alebo aj priamo na Štedrý deň, kedy našich… (celý článok)

November

Ilustračný obrázok
 Martinsko - Mikulášska kapustnica v Jasenskej doline. Vďaka OZ ÚSMEV- klub rodičov výnimočných detí sa náš športový klub HRABINY mohol zúčastniť projektu- potulky… (celý článok)

Október

Ilustračný obrázok
Halloween v DSS Hrabiny Nová Baňa Jesenné prázdniny sa nám už nezadržateľne blížia a niektorí naši klienti preto odídu na prázdniny domov k svojej rodine. K jeseni patrí… (celý článok)

September

Ilustračný obrázok
Futbalový turnaj o putovný pohár riaditeľa DSS Hrabiny Nová Baňa – 3. ročník Dňa 28.9.2017 sa v našom zariadení DSS Hrabiny Nová Baňa organizoval 3. ročník… (celý článok)

August

Ilustračný obrázok
Dr. Klaun na Hrabinách Nedeľňajšie popoludnie dňa 27.8.2017 spestrila návšteva Dr. Klauna v DSS Hrabiny Nová Baňa pod názvom KLAUNOV KUFRÍK. Svojim predstavením pantomimickými… (celý článok)

Júl

Ilustračný obrázok
 Narodeniny. Náš klient Rastislav Jedlička  oslávil koncom júla životné jubileum 30 rokov. Spolu sme ho oslávili malým posedením . Všetko najlepšie Rastík,… (celý článok)

Jún

Ilustračný obrázok
Ukončenie školského roka Začalo leto a pred nami sú letné prázdniny preto dňa 29.06.2017 sme v našom zariadení DSS Hrabiny Nová Baňa usporiadali záverečnú diskoteku pre… (celý článok)

Máj

Ilustračný obrázok
Festival Dramatickej tvorivosti Košice - Most úsmevov 14 ročník Naskytla sa nám možnosť zúčastniť sa na Festivale Dramatickej tvorivosti ktorý niesol názov Most úsmevov… (celý článok)

Apríl

Ilustračný obrázok
Chyťme sa za ruky Dňa 23.04.2017 sa naše zariadenie DSS Hrabiny Nová Baňa zúčastnilo benefičného podujatia ktorý niesol názvom Chyťme sa za ruky. Jednalo sa už o 8. ročník… (celý článok)

Marec

Ilustračný obrázok
Melekova divadelná Nová Baňa Dňa 29. 3. 2017 sme navštívili v kine Vatra v Novej Bani divadelné predstavenie „Strašidlo“ súboru Bukovinka. Bola to veselohra v troch dejstvách,… (celý článok)

Február

Ilustračný obrázok
Prednes poézie a prózy Dňa 15.2. 2017 sme v rámci čitateľského krúžku zorganizovali pre našich klientov prednes poézie, prózy alebo vlastnej tvorby. Stretli sme sa… (celý článok)

Január

Ilustračný obrázok
Beseda Dňa 18. 1. 2017 sme mali besedu zameranú na politiku. Témou bol „Prezident SR a jeho kompetencie“.Trochu sme sa porozprávali o tom, čo je to politika, kto v nej pracuje,… (celý článok)