Vitajte na stránkach Domova sociálnych služieb Hrabiny v Novej Bani.

Júl

Ilustračný obrázok
 Kúpanie v Kováčovej. Počas letných horúcich dní sme sa opäť vybrali do neďalekého Holiday parku v Kováčovej. Spomínaný aqua park už naši klienti viac krát… (celý článok)

Jún

Ilustračný obrázok
Ukončenie školského roka Začalo leto a pred nami sú letné prázdniny preto dňa 29.06.2017 sme v našom zariadení DSS Hrabiny Nová Baňa usporiadali záverečnú diskotejku… (celý článok)

Máj

Ilustračný obrázok
Festival Dramatickej tvorivosti Košice - Most úsmevov 14 ročník Naskytla sa nám možnosť zúčastniť sa na Festivale Dramatickej tvorivosti ktorý niesol názov Most úsmevov… (celý článok)

Apríl

Ilustračný obrázok
Chyťme sa za ruky Dňa 23.04.2017 sa naše zariadenie DSS Hrabiny Nová Baňa zúčastnilo benefičného podujatia ktorý niesol názvom Chyťme sa za ruky. Jednalo sa už o 8. ročník… (celý článok)

Marec

Ilustračný obrázok
Melekova divadelná Nová Baňa Dňa 29. 3. 2017 sme navštívili v kine Vatra v Novej Bani divadelné predstavenie „Strašidlo“ súboru Bukovinka. Bola to veselohra v troch dejstvách,… (celý článok)

Február

Ilustračný obrázok
Prednes poézie a prózy Dňa 15.2. 2017 sme v rámci čitateľského krúžku zorganizovali pre našich klientov prednes poézie, prózy alebo vlastnej tvorby. Stretli sme sa… (celý článok)

Január

Ilustračný obrázok
Beseda Dňa 18. 1. 2017 sme mali besedu zameranú na politiku. Témou bol „Prezident SR a jeho kompetencie“.Trochu sme sa porozprávali o tom, čo je to politika, kto v nej pracuje,… (celý článok)