Vitajte na stránkach Domova sociálnych služieb Hrabiny v Novej Bani.

December

Ilustračný obrázok
Doktor Klaun Dňa 19. 12 2018 do nášho zariadenia zavítal Dr. Klaun s vystúpením „Cestou necestou.“ S týmto programom prišiel spríjemniť predvianočné obdobie našim… (celý článok)

November

Ilustračný obrázok
Týždeň tvorivosti V rámci týždňa tvorivosti výtvarný krúžok pripravil pre klientov DSS Hrabiny rôzne aktivity. Navštívili Stredoslovenskú galériu v Banskej Bystrici,… (celý článok)

Október

Ilustračný obrázok
Návšteva v Stredoslovenskej galérii Po ukončení projektu Maľovanie podľa čísel, ktorý sa realizoval v Slovenskej národnej galérii Bratislave sme nadviazali spoluprácu… (celý článok)

September

Ilustračný obrázok
Roľnícka nedeľa 2018 30.9.2018 sme sa zúčastnili s klientmi sv.omše roľníckej. Nakoľko sa klienti starajú o farmu šťastia a aj okolité pozemky okolo nej patria do cechu… (celý článok)

August

Ilustračný obrázok
Branno - športový deň Dňa 31. 8. 2018 sme sa zúčastnili s klientmi branno – športového dňa vo Veľkom Poli. Bol krásny slnečný deň a my v dobrej nálade sme prišli na… (celý článok)

Júl

Ilustračný obrázok
Letné kúpanie Je tu leto a k letu patrí aj kúpanie a šantenie vo vode. Mnohý musia za ochladením cestovať na kúpalisko. My máme kúpalisko priamo pred dverami. Preto sme… (celý článok)

Jún

Ilustračný obrázok
Farmárikovo -centrum oddychu v rámci integrácie zdravých a postihnutých Dňa 22.6.2018 sme v našom zariadení otvorili centrum oddychu a integrácie zdravých a postihnutých.… (celý článok)

Máj

Ilustračný obrázok
Putovanie a spoznávanie krás Žilinského kraja Dňa 31.05.2018 s klientmi DSS Hrabiny sme sa vybrali na výlet za krásami Žilinského kraja. Výlet bol organizovaný v rámci… (celý článok)

Apríl

Ilustračný obrázok
Deň otvorených dverí v Mestskom kultúrnom centre v Žiari nad Hronom Naše zariadenie DSS Hrabiny Nová Baňa sa dňa 20.04.2018 zúčastnilo Dňa otvorených dverí v  Mestskom… (celý článok)

Marec

Ilustračný obrázok
Benefičné podujatie „Veľká noc v Maríne“ v Kováčovej. Dňa 28.3.2018 sme sa s ôsmymi klientmi DSS Hrabiny zúčastnili na benefičnom podujatí pod názvom : „Veľká… (celý článok)

Február

Ilustračný obrázok
Prednes v poézii, próze, alebo vlastnej tvorbe. Tak ako aj po minulé roky, ani tento nebol výnimkou. 28. 2. 2018 sme strávili s našimi klientmi, ktorí majú radi knihy príjemné… (celý článok)

Január

Ilustračný obrázok
Tvorivé dni v DSS Hrabiny Nová Baňa Tradične ako každý rok sa u nás, v DSS konal týždeň tvorivých dielní. Prebiehal v dňoch od 23.01 do 26.01.2018. Pozvali sme klientov… (celý článok)