Vitajte na stránkach Domova sociálnych služieb Hrabiny v Novej Bani.

November

Ilustračný obrázok
Benefičný koncert v špecializovanom liečebnom ústave Marína Dňa 13.11.2019 sme prijali s našimi klientmi pozvanie na benefičný koncert do špecializovaného liečebného ústavu… (celý článok)

Október

Ilustračný obrázok
Helloween Charakteristickým znakom tohto sviatku je vyrezávaná tekvica, do ktorej sa vkladajú sviečky a slúži ako lampáš. V našom zariadení ju nahradila tekvica vyrezaná… (celý článok)

September

Ilustračný obrázok
Taliansko Taliansko je krásna krajina. My sme s našimi klientmi navštívili Lignano Sabiadoro. Pre nekonečne dlhú piesočnú pláž s pozvoľným vstupom do mora je ideálne pre… (celý článok)

August

Ilustračný obrázok
Ďalší prázdninový deň Aj v dnešný deň mali naši klienti pripravené mnoho zaujímavých a praktických aktivít. Po raňajkách sme s výberom klientov išli do kuchynky,… (celý článok)

Júl

Ilustračný obrázok
Prázdniny na Hrabinách Dňa 30.07.2019 nám konečne na Hrabinách prestalo pršať a my sme sa mohli venovať našim outdoorovým aktivitám. Hneď z rána sme si naplánovali kúpanie… (celý článok)

Jún

Ilustračný obrázok
Guláš na Tekovskej Breznici Už piaty rok sme usporiadali koncoročnú stretávku klientov z DC spoločne aj s rodičmi. Ďakujeme Volentierovcom, že opäť sme sa mohli u nich… (celý článok)

Máj

Ilustračný obrázok
Sliač Posledný Májový deň a to 31.05.2019 sme sa vybrali na podujatie, ktoré sa konalo na počesť dňa detí. Vybrali sme sa teda na vojenské letisko v Sliači. Záujem bol… (celý článok)

Apríl

Ilustračný obrázok
Púť do Lúrd V dňoch od 22.04. do 26.04. 2019 prostredníctvom občianskeho združenia HELPER, ktorá je členom medzinárodnej organizácie HCPT, sa pätica našich klientov mala… (celý článok)

Marec

Ilustračný obrázok
Prednes poézie, prózy a vlastnej tvorby. Mesiac marec tradične spájame s príchodom jari a kvitnutím prvých snežienok, ale aj s pojmom Marec – mesiac knihy. Aj my s našimi… (celý článok)

Február

Ilustračný obrázok
Karneval Fašiang sa nám kráti, už sa nenavráti. Staré dievky plačú, že sa nevyskáču. Preto sme my prišli k Vám, či prijmete fašiang náš. Dňa 27.2.2019… (celý článok)

Január

Ilustračný obrázok
 Galéria 29. 01. 2019 V mesiaci január sme s našimi klientmi navštívili galériu v Banskej Bystrici, kde mali pre nás pripravené rôzne činnosti. Veľmi zaujímavá bola… (celý článok)