Vitajte na stránkach Domova sociálnych služieb Hrabiny v Novej Bani.

Naše aktivity 2020

Jún

Ilustračný obrázok
Precvičujeme jemnú motoriku – tvoríme (05.06.2020) Dnešný upršaný deň sme využili kreatívne, precvičili sme si jemnú motoriku a tvorili sme. ISR Mgr. Milena Hudecová… (celý článok)

Máj

Ilustračný obrázok
Čistíme altánok – pripravujeme sa na grilovačku. ISR Grigláková Katarína Podpora jemnej motoriky Dnešné popoludnie sme trávili podporou jemnej motoriky a vizuálnym… (celý článok)

Apríl

Ilustračný obrázok
Senzačný deň Dnes 29.04.2020 sme prežili hrami, zábavou a tancom, no večer sme si spríjemnili karaoke vystúpením a zavŕšili tak náš senzačný deň. ISR Peter Štrba,… (celý článok)

Marec

Ilustračný obrázok
Športové popoludnie Ani v tomto mesiaci sa v DSS nezaháľa a pripravili sme pre našich klientov športové aktivity, aby sme sa po zime trocha rozhýbali.  Jarná… (celý článok)

Február

Ilustračný obrázok
Úspešný vstup športovcov ŠK Hrabiny do 1kola Slovenského pohára v karate zdravotne znevýhodnených Dve strieborné a dve bronzové medaily si z Pezinka dňa 29.2.2020 priniesli… (celý článok)

Január

Ilustračný obrázok
Naše naj mesto a miesto V mesiaci január sme v našom zariadení mali naplánovanú besedu na tému „Naše naj mesto a miesto.“ Klienti, ktorí mali záujem sa stretli v našej… (celý článok)