Jún

8.6.2021 08:43

Opekačka

Dnešné horúce letné popoludnie sme sa snažili využiť úplne ináč, ako obyčajne. Veď nemôže byť nič lepšie ako vôňa opečenej špekačky.  Všetkých klientov sme pozvali na grilovačku aj s prekvapením – sladkou zmrzlino. Bolo to fajn letné popoludnie. Hudba, vôňa opečenej špekačky, dobrá nálada spríjemnili klientom popoludnie.

Mgr.Svetlana Bezkorovajna ISR, Katerina Grigkaková ISR, Anna Gajdošová  vychovávateľka

Benefičný koncert Galanta

Občianske združenie Milan Štefánik a Občianske združenie Návrat do života organizovali v nedeľu 13.6.2021 už 12 ročník benefičného koncertu pod názvom CHYŤME SA ZA RUKY. Tento koncert sa uskutočnil v Galante. Naši klienti sa hneď po obede vychystali a autobusom sa presunuli do Galanty. Čakal na nich krásny kultúrny program, ktorý moderoval Roman Pomajbo. Na koncerte vystúpili skupiny HEX, PODDUKELSKÝ UMELECKÝ ĽUDOVÝ SÚBOR, ADAM ĎURICA, ZUMBA ZOLY. Naši klienti si pre účinkujúcich pripravili plagáty, ktoré boli aj ocenené. Popri dobrej zábave a občerstvení sa naši klienti mali možnosť aj odfotografovať na pamiatku s účinkujúcimi. Tešíme sa na ďalší ročník podobného benefičného koncertu.

Považanová, Mgr. Gašparovič, Ďurčeková

Krásne športové popoludnie.

Chlapci aj dievčatá sa aktívne zapojili do pripravených aktivít. Ukázali svojho športového ducha, schopnosť rešpektovať pravidlá a pomáhať druhým. Veľká pochvala pre chlapcov aj dievčatá . Boli super.

Mgr. Hlavatý Marián, Orgonášová Lenka, Kološtova Anna ml, Kološtova Anna st., Považanova Andrea.

Objatie tónov

Dňa 06.06.2021 Občianske združenie Milana Štefánika nás pozvalo na benefičný koncert ,,Objatie tónov". Konal sa 11. ročník benefičného koncertu pre osoby s mentálnym a zdravotným postihnutím.  Takto mohli známe osobnosti ako Fragile, Peter Lipa a hudobná skupina Vidiek potešiť deti zo zariadení domovov sociálnych služieb a detských domovov.
 


Mgr.Svetlana Bezkorovajna -ISR, Bc. Peter Štrba

MDD  1.6.2021

Tak, ako každý rok, aj tento sme pripravili pre naše deti k ich sviatku deň plný hier, zábavy. Spoločne sme si pripomenuli svet rozprávok a dobrodružstva. Samozrejme nechýbali aj rôzne dobroty a sladké odmeny za ich súťaživosť.