Júl

28.9.2022 10:46

Letný pobyt v Bojniciach

V dňoch 17.7. až 23.7.2022 sme absolvovali letný pobyt v kúpeľnom meste Bojnice. Po príchode do Bojníc sme sa ubytovali, vybrali na prechádzku a spoznali tak  okolie. Druhý deň ráno začalo rozcvičkou, pripravili sme si kávu a užili si pobyt pri vodnej nádrži Kanianka, spojené s cvičením v prírode. Tretí deň bola na programe túra na vyhliadkovú vežu - Čajku v oblakoch, navštívili sme Šmolko – domčeky aj park dinosaurov. Večer sa niesol v duchu oslavy narodenín a  karaoke show. Štvrtý deň ráno opäť rozcvička, návšteva ZOO, prechádzka pešou zónou, súťaž - hra s kockami o sladkú odmenu. Piaty deň  návšteva kúpaliska Čajka a po večeri spev pri gitare.Posledný deň sme sa boli prejsť v meste, kde sme nakúpili suveníry, občerstvili sme sa a schladili výbornou zmrzlinou. Hľadali sme poklad, personál pripravil skvelú grilovačku a rozlúčkovú párty.
Veľké ďakujeme za možnosť pobytu nášmu občianskemu združeniu OZ Priatelia deťom pri DSS Hrabiny, ktoré tento pobyt z veľkej časti financovalo a maminke nášho klienta Ing. Daniele Pazerove za finančnú podporu.


Dr.Klaun

13.07.2022 dopoludnia sme sa vďaka Trenčianskej nadácii opäť výborne zabávali. Tentokrát to bolo predstavenie Klauniáda.